Targi IndustryWeek w PtakEXPO 7.11.2016

W dniu 7.11.2016 trafiłem na targi do podwarszawskiego Nadarzyna do hal PtakEXPO na Warsaw IndustryWeek.

Podczas targów zaprezentowano najnowsze rozwiązania w zakresie maszyn i urządzeń m.in. dla branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, branży metalowej, branży drzewnej i meblarstwa, spawalnictwa i innych.

Warsaw Industry Week-
to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.

Generalnie podsumowując wizytę, to DUŻO maszyn CNC, DUŻO robotyzacji i DUŻO druku 3D oraz automatyki. Ciekawe prezentacje oraz stoiska, naprawdę przyciągały uwagę. Na następnych również mnie nie zabraknie!

Możecie zobaczyć małą galerię jaką przygotowałem z tego dnia targów.

Zobaczcie również nagranie na YT

Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.

Dodaj komentarz