Kemppi i Bottas nadal razem – umowa w F1 z Valtteri podpisana

Pewnie niewielu z Was wie, ale Kemppi współpracuje partnersko z drużyną Williams F1. Kolejna umowa tym razem z samym Valterii Bottasem podpisana, a tu treść wiadomości prasowej 🙂

dms1213jy24[1]

Kemppi i kierowca F1 Valtteri Bottas podpisali umowę partnerską

Fińska firma Kemppi Oy, wiodący producent sprzętu do spawania łukowego podpisała umowę partnerską z kierowcą F1 Valttteri Botasem, kontynnuując w ten sposób współpracę rozpoczętą w 2007 roku.

bottas_helmet_w500-300x199

Valtteri Bottas tak skomentował podpisanie umowy: „ Jestem szczęśliwy, że możemy kontynuować naszą wieloletnią współpracę z Kemppi. Jestem dumny z faktu, że mogę reprezentować tę innowacyjną firmę z Finlandii, produkującą zaawansowane technologicznie urządzenia spawalnicze. Mamy za sobą już długą wspólną podróż, ponieważ Kemppi wspiera mnie od czasu, kiedy jeździłem gokartami. i jestem przekonany, że czeka nasz jeszcze wiele wspólnych sukcesów. Chciałbym podziękować pracownikom Kemppi za zaufanie i wsparcie”.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy kontynuować współpracę z Valtterim. Życzymy mu oraz jego zespołowi samych skcesów w nadchodzącym sezonie F1”, powiedziała Pani Teresa Kemppi-Vasama, Prezes Zarządu Kemppi Oy, a Dyrektor Generalny Anssi Rantasalo dodał: „Valtteri reprezentuje wartości i zasady Kemppi w najlepszy możliwy spośób, a sport jest doskonałym nośnikiem wiadomości do naszych globalnych dobiorców.

Logo Kemppi będzie widoczne na kasku Valtteriego.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Pan Anssi Rantasalo

CEO, Kemppi Oy

anssi.rantasalo@kemppi.com

+60 17 2244521

Pan Didier Coton

Agent Valtteriego

Business Partner, Aces Management Group

didier.coton@aces-management.com

+ 33 6 0793 6155

THUMB_WIDE_bottas_bolid_12_noc

 

Kemppi

Kemppi jest pionierem w branży spawalniczej. Jej zadaniem jest praca nad rozwiązaniami, które sprawią, że nasi klienci wygrają z konkurencją. Siedziba główna znajdue się w Lahti, Finlandia. Łącznie Kemppi zatrudnia ponad 600 ekspertów w dziedzinie spawalnictwa 17 krajach a łączny dochód przekracza 110 Mln. EUR. Nasza oferta obejmuje rozwiązania spawlnicze, inteligentne urządzenia, system do zarządzania procesem spawania oraz profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe. Lokalna pomoc jest na wyciągnięcie ręki, dzięki rozwiniętej sieci partnerskiej obejmującej ponad 60 krajów.

www.kemppi.com

Dodaj komentarz