Fiber Fix test taśm do napraw Repair Wrap – część 1

Pomysł na FiberFIX powstał w sytuacji, gdy chirurg wykorzystał syntetyczny gips ortopedyczny, żeby naprawić swojego quada na pustyni; nie mniej FiberFIX jest dużo twardszy niż syntetyczny gips ortopedyczny, więc sugerujemy zostawienie złamania specjalistom z urazówki! Fiber Fix test taśm do napraw Repair Wrap – część 1

Produkty FiberFix są przeznaczone dla osób, które własnoręcznie zajmują się wszelkiego rodzaju naprawami we własnych domach ale także dla ogólnie pojętego rynku konsumenckiego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii i innowacji, firma FiberFix ma na celu zapewnienie niedrogich rozwiązań w zakresie różnorodnych napraw i zamienników.

FiberFIX jest taśmą naprawczą jednorazowego użytku, która działa tak szybko, ponieważ wilgoć – nawet para wodna w powietrzu – rozpoczyna proces kształtowania niezwykłej wytrzymałości FiberFIX.

Taśma naprawcza FiberFIX Wrap występuje w rozmiarach 3, 5 i 10cm i wybór właściwego rozmiaru rolki sprowadza się do określenia jakiej długości taśmy potrzebuje Twoja naprawa i jakiej wytrzymałości wymaga. Taśma FiberFIX o szerokości 10cm ma 150cm długości i jest najlepszym wyborem do naprawy dużych narzędzi ogrodowych, słupków ogrodzeniowych, poręczy, rur pod ciśnieniem i innych przedmiotów, podatnych na duży nacisk i obciążenie. 5cm taśma naprawcza ma długość 125cm i sprawdza się świetnie dla rzeczy takich, jak meble domowe i średniej wielkości narzędzia. 3cm taśma ma 100cm długości i najlepsza jest do przedmiotów takich jak złamane pałąki namiotów, wędki czy drobne narzędzia ręczne.

Oryginalna taśma naprawcza FiberFIX może wytrzymać temperaturę pomiędzy -50 a 300 stopni Fahrenheit’a (-35 a 150 stopni Celsjusza). Nie mniej ten zakres nie nadaje się do każdego zastosowania.

FiberFIX dostajesz w zestawie z rękawiczkami ochronnymi, jednak czasem po prostu zdarzy się taka sytuacja! Produkty oparte na acetonie (takie jak np. zmywacz do paznokci) mogą być pomocne w usuwaniu resztek żywicy, dobrze jest wesprzeć się szorstką gąbką do zmywania naczyń! Jeśli to zawiedzie, wszelkie pozostałości, których nie możesz się pozybyć znikną same po kilku dniach.

Jak mogę usunąć FiberFIX kiedy już po owinięciu nabierze pełnej twardości?

Powodzenia! Próbowaliśmy wielu metod żeby usunąć FiberFIX. Próbowaliśmy szlifowania taśmy za pomocą szlifierki stołowej, próbowaliśmy palnika acetylenowego, tokarki, piły spalinowej, a nawet materiałów wybuchowych itd. Niestety nie możemy zasugerować żadnej z tych metod, ponieważ najprawdopodobniej przy okazji zniszczycie też to z czego próbujecie usunąć naszą taśmę naprawczą FiberFIX. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć pewność, że chcesz permanentnie naprawić daną rzecz zanim wykorzystasz taśmę FiberFIX.

 

Zapraszam również standardowo na film z testem taśm – pierwsza część już na YT 😉
Jak znajdziecie 25min wolnego czasu 😉

Dodaj komentarz