Dmuchawa GREENWORKS DigiPro G-MAX 40V – zdmuchnij problem

Z racji tego co za oknem, czyli ogromnych nakładów liści, postanowiłem sprawdzić dmuchawę / odkurzacz od Greenworks.

W moje ręce trafił model DigiPro G-MAX o mocy 40 V z bezszczorkowym silnikiem zaslianym z 40V baterii.

Powstała pewna sprzeczność z opisem na urządzeniu oraz na opakowaniu, ponieważ producent na opakowaniu twierdzi, że maksymalna prędkość wylotu powietrza dmuchawy to 300km/h, natomiast na urządzeniu widnieje opis 280km/h

Niemniej jednak, prędkość wydmuchu jest imponująca, jak w klasie ogrodowej za nieduże pieniądze. Tutaj możemy liczyć na świetny stosunek jakości do ceny!

W zestawie otrzymujemy:

  • Dmuchawę / odkurzacz GD40BV
  • Rurę wylot dmuchawy
  • 2 sztuki rur zasysających odkurzacza
  • torbę do zbierania z zasysu
  • akumulator 4.0Ah
  • ładowarkę

Tak przygotowany zestaw, łatwo i szybko można zmieniać od dmuchania, do zasysania. Akumulator o dużej pojemności 4000mAh (4Ah) o napięciu 40V i nowoczesny silnik bezszczotkowy umożliwiają długą, nieprzerwaną pracę.
Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w pokrętło regulacji przepływu, aby umilić i umożliwić nam jak najefektywniejszą pracę nim oraz rewelacyjny system TURBO, który umożliwia podniesienie parametrów wydmuchu/zasysu do maksimum, więc „zdmuchując” lub „zasysając” nawet mokre liście „przylepione” do podłoża, mamy możliwość ich zebrania.

Urządzenie to znajdzie nie jedno zastosowanie w domowym ogrodzie, ale nie wyklucza również użycia w szerszym zakresie, np. usługowego sprzątania na zlecenie. Będzie się sprawdzało w rękach zarówno amatora hobbysty jak i profesjonalisty, a co więcej każdy z nich, będzie z niego zadowolony!

Niestety nie udało mi się w moich warunkach pogodowych obecnie dograć paru scen z udziałem tego sprzętu, ale zapożyczam wideo od czeskiego dystrybutora działanie urządzenia.

Dodaj komentarz