Detailing – czyli mycie auta o krok dalej

Dzisiaj zaprezentuję Wam coś bardziej przyziemnego, mimo wszystko dla fanów motoryzacji temat ważny.

Mycie auta! Dlaczego to opisuję? Dlatego, że przetestowałem sobie parę środków od Custom Factory i chciałem się podzielić tym z Wami.

Potrzebowałem czegoś mocnego, żeby usunąć syf na moich mega zabrudzonych i spryskanych lakierem felgach i w sumie poszedłem krok dalej, może mają pianę aktywną, taką lepszą niż w markecie. Mają oba środki!

WAŻNE! – czytamy instrukcję na opakowaniach, bo środki mogą szkodliwie działać na Nas i naszą skórę i nasze płucka i w ogóle jak się tego napijemy to umieramy na śmierć… CZYTAĆ!

Na sam początek zabrałem się za felgi, bo to najbardziej chciałem wyczyścić. Próbowałem zmyć te zabrudzenia innymi środkami, ale rozmazywało się i mimo, poprawy w wyglądzie.. felgi nadal były brudne. Dopiero cleaner od Custom`ów zadziałał jak chciałem. Nie dość, że usunąłem te zachlapania i maziajce, to jeszcze cały, ale to cały syf z felgi i z opony zszedł. Możecie niżej na filmiku zobaczyć, jak z opony spływa, aż brązowa warstwa syfu..

Kolejny etap to było mycie pianą całego auta..

Kolejny strzał w 10`tkę 🙂

Mimo słabej pianownicy jaką dysponowałem, to naprawdę efekt był dla mnie super. Teraz wiem, że z odpowiednią pianownicą byłoby tylko lepiej 🙂

Zarówno felgi jak i całe auto poddane działaniu kosmetykom od chłopaków z Custom Factory dały radę w 100% i ja jestem suuper mega zadowolony.

Zobaczcie filmik (bojowo telefonem) jak cały proces przebiegał

Środek do kółPiana aktywna

 

Dodaj komentarz