9 Ah akumulator od Milwaukee w systemie M18 – ogromna moc w małym wydaniu

9ah_blog

W ofercie Milwaukee, pojawił się zupełnie nowy i rewolucyjny akumulator o pojemności aż 9 Ah!! Wszystkie marki na rynku, ścigają się we wprowadzaniu coraz to większych pojemności, do istniejących już systemów i oto są tego efekty.

accuaccu2

Jak informuje Nas producent, akumulator ma możliwość pracy, rzecz jasna, jak 3 akumulatory po 3Ah (mniej więcej już standard w profesjonalnym sprzęcie) oraz oferuje ponad 50% dłuższą pracę na jednym naładowaniu.
Zastosowano w nim 15 ogniw o napięciu 3,6V. Co ważniejsze, akumulator pasuje do wszystkich urządzeń zasilanych w systemie M18! Oznacza to tyle, że posiadając już narzędzia w tym systemie, możemy nabyć taki akumulator i znacząco wydłużyć czas pracy i tym samym zaoszczędzić czas oraz pieniądze poświęcane na sam moment ładowania akumulatorów.

62-5ah-128-9ah-pl

Jeden do Wszystkich

18_toolsW Polskiej dystrybucji jest to ok. 85 maszyn, w dystrybucji globalnej ponad 100!

Akumulator jest wyposażony w inteligentne rozwiązanie REDLINK™, które optymalizuje wydajność i ochronę przeciążeniową używając całościowego systemu komunikacji pomiędzy narzędziem, akumulatorem i ładowarką.
Nie jest zbyt wrażliwy na pogodę oraz ekstremalne miejsca zastosowania.
Utrzymuje on również stałą moc i pracę chłodzącą, więc możemy używać go bez konieczności kontroli, czy przypadkiem się nie przegrzeje.

1system_1

Jest to pierwszy na świecie akumulator tej pojemności do szerokiego zastosowania w urządzeniach bezprzewodowych i niewątpliwie jest to ogromny krok do wyparcia i zastąpienia elektronarzędzi przewodowych.

Standardowo, zapraszam Was do mojej prezentacji tego akumulatora (jak kuźwa, można prezentować akumulator?)

Dodaj komentarz